زمینشوی صنعتی دستی

زمینشوی صنعتی دستی

دستگاه زمینشوی صنعتی دستی یا اسکرابر دستی از پرکاربردترین انواع دستگاه های نظافت صنعتی است. کف شوی صنعتی دستی دستگاه مکانیزه است که برای شستشو و نظافت سطوح کف طراحی شده است. کف شوی صنعتی دستی برای استفاده در محیط های کم وسعت یا دارای تراکم چیدمان کاربرد موثر دارد. مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف و استفاده از پاشش آب و سیستم برس زنی برای نظافت سطوح، از جمله ویژگی های مشترک تمامی انواع دستگاه کف شوی صنعتی دستی می باشد. این دستگاه ها به منظور جمع آوری آلودگی های جدا شده از سطوح و جمع آوری آب آلوده ناشی از شستشو، مجهز به تی و موتور مکنده می باشند.

کارواش آب سرد

دستگاه کارواش آب سرد همان طور که از نام آن مشخص است دستگاهی است که با آب سرد کار می کند و با استفاده از آب پرفشار، گرد و خاک، گچ، زنگ، رنگ قدیمی و هرگونه آلودگی سخت دیگری را از سطوح مورد نظر پاک می‌کند. دستگاه کارواش آب سرد دارای کاربردهای خانگی، تجاری و صنعتی است و این رده از کارواش ها از جمله دستگاه هایی هستند که توانایی نظافت سطوح عمودی و افقی را دارند، از این رو از این دستگاه کارواش آب سرد هم برای نظافت نمای ساختمان و هم برای نظافت سطوح کف می توان استفاده نمود. کارواش آب سرد یک شوینده فشار قوی سازگار با محیط زیست و با کاربری ساده است که با توجه به ساختار و عملکردی که دارد مصرف آب و مواد شوینده را کاهش می دهد.

دستگاه خوشبو کننده هوا

دستگاه خوشبو کننده هوا یک ابزار اتوماتیک است که برای انتشار رایحه مطبوع در هوا طراحی شده و کاربردهای متعدد دارد. یک ویژگی مهم دیگر در دستگاه های خوشبو کننده هوا نصب آن در داخل سیستم های هواساز می باشد. می توان با استفاده از دستگاه خوشبو کننده هوا اتوماتیک علاوه بر ایجاد هوا مناسب، رایحه ای دلنشین و مطبوع نیز در فضا ایجاد نمود. اسانس اصلی ترین ماده به کار گرفته شده در یک سیستم خوشبو کننده هوا می باشد. اسانس ها عموما برپایه الکل و یا آب می باشند. اسانس مناسب برای استفاده در دستگاه خوشبو کننده هوا باید از غلظت کافی برخوردار بوده و ماندگاری مناسبی در محیط داشته باشد. میزان پاشش اسانس در بیشتر دستگاه های پخش رایحه وجود دارد اما نکته مثبت برخی از این دستگاه ها مخزن های قابل شستشو است که این امکان را برای کاربر به وجود می آورد تا بتواند اسانس مورد نظر خود را هر زمان که خواست که تعویض نماید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *