معرفی ساپورت کلاچ برقی اتاکو

معرفی ساپورت کلاچ برقی اتاکو :

همانطور که در معرفی کلاچ اتوماتیک شنیده اید این سیستم قابلیت دو منظوره دارد به این منظور و برای حفظ کلاچ پایی (اصلی) از نوعی گوی و پیچ چشمی  استفاده شده است که باعث میگردد بدون خارج نمودن سیم کلاچ پایی کابل کلاچ برقی به صورت مستقل و مجزا قابلیت نصب داشته باشد قابل ذکر است جنس این ساپورتها به طوریست که در اثر بیشترین فشار هم ،به هیچ عنوان آسیب نخواهد دید و هرگز مستهلک نخواهد شد. و بدلیل جایگذاری دقیق بر روی دوشاخه کلاچ خودرو کمترین فشار را به موتور می آورد.

سنسور تشخیص دنده خلاص در کلاچگیر هوشمند اتاکو:

شرکت اتاکو مخترع کلاچ اتوماتیک در طراحی کلاچ اتوماتیک برخلاف نمونه مشابه که فاقد این قطعه میباشد جهت افزایش عمر دیسک و صفحه کلاچ و قرار نگرفتن کلاچ در وضعیت نیم کلاچ در حالت دنده خلاص از این سنسور استفاده نموده است.لازم به ذکر است به این منظور از بهترین جنس انعطاف پذیر و با کیفیت بدون هیچگونه خرابی و یا شکستگی استفاده شده است چرا که در غیر اینصورت این امر خود بیشترین آسیب را به خودرو وارد مینماید.

برد الکترونیکی کلاچ اتوماتیک -کلاچ برقی:

در ابعاد۱۰*۱۰ که جهت درایور موتور از یک نوع IC قدرت به نامVNH استفاده نموده ،که مستقیما این  ICرا از شرکت   STآمریکا تامین می نماید این برد در دمای -۴۰تا+۱۵۰ سانتی گراد بدون هیچ آسیبی به بهترین شکل و بدون نقص  کار می کند. همچنین شرکت اتاکو برخلاف شرکت های دیگر که ازATMEGA32 استفاده میکنند از یک میکروکنترلر قدرتمند AVR از نوع ATMEGA-128 استفاده کرده است که دارای سرعت پردازش فوق العاده بالایی می باشد.

یک مطلب دیگر:
با مطالعه ژورنال نوبشو می توانید با اطلاعات کامل خرید کنید  

همچنین اتاکو بر روی بردهای خود جهت صحت نصب و کاهش خطاهای احتمالی برای تمام پارامترها از جمله سرعت، دور موتور ، دریچه گاز،ترمز،برق از نشانگر LED استفاده کرده که سلامت نصب را به نصاب اعلام می نماید.

دستگاه اتاکو به دلیل کنترل دقیق هنگام آزادسازی کلاچ و جلوگیری از ایجاد ضربه، با توجه به نرم افزار فوق العاده دقیق و هوشمند علاوه بر عدم سایش و از بین رفتن چرخ دنده عملکرد نرم و سریع را دارا می باشد.

 

 

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *